Neden Şahane

· Neden Tamsos Döner

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Gürsoy Grup olarak, Tamsos Döner markası için titizlikle çalıştık, bilimsel yöntemlerle pazarlama karması üzerinde durduk ve sektörde faaliyet gösteren diğer döner zincirlerinden nasıl farklılaşacağımıza karar verdik. Onların neleri iyi yaptığına baktık, güçlü yanlarını gözlemledik ve elbette kendi «farklılaşma stratejimizi» Gürsoy’un değerleriyle birlikte şekillendi.

Evet, neden bizi tercih etmelisiniz, şimdi bunları sıralayalım.

Lezzetimizin Sırrı Geleneğimizde Saklı

En Önemli Hassasiyetimiz: Sağlık

Gürsoy Grup olarak et sektöründe 28 yıllık birikimimiz var. Yılların tecrübesiyle ve üretici firma olmanın bilinci ve hassasiyetiyle HACCP, İSO, Helal Gıda ve Türk Gıda Kodeksi’nin standartlarını toplam kalite yönetimi mantığıyla uyguluyor, tüm süreçlerimizde bilimsel metotlarla hareket ediyoruz. Tedarik ve sevk süreçlerimizin tamamında soğuk zinciri başarıyla uyguluyor, “sürekli iyileştirme” anlayışıyla çalışıyoruz. Biliyoruz, çözülememiş sorun yoktur, ilgilenilmemiş sorun vardır.

Üstün Müşteri Hizmetleri İddiasıyla Yola Çıktık!

Sektörümüzde gördüğümüz en büyük eksikliklerden biri müşteri hizmetleri. Zincir restoranların self servis uygulamaları içinde olmaları, personel maliyetini müşteriye yansıtmamaları için şart ama bu “0” müşteri hizmetleri demek de değil. Biz, ne güler yüzün, ne nezaketin ne de hızlı ve temiz servisin bir bedeli olduğuna inanıyoruz. Bu daha çok bir tutum, anlayış ve sistem meselesi. Elbette bu anlayışı kurum kültürünün parçası kılmak için doğru kadroları oluşturmanız, o kadroları doğru prensiplerle yönlendirmeniz ve eğitimi eksik etmemeniz gerek. Biz de bu iddiayla yola çıktık.

Yetersiz hizmeti ne yazık ki sıklıkla gözlemliyor ya da onunla muhatap oluyoruz, bu bir müşteri olarak da bizleri mutsuz ediyor.Tamsos olarak bizler esnafça ilgiyi profesyonel bir tutumla buluşturma arzusundayız. Müşterilerimizin sadece iyi döner için değil, iyi insanlardan güzel hizmet almak için de gönül rahatlığıyla restoranlarımıza gelmesini ve yine huzur içinde oradan ayrılmalarını istiyoruz. Şu eski deyişi kendimize sürekli hatırlatıyoruz: “Gülmeyi bilmeyen dükkân açmasın!”

Hedefimiz: Rekabetçi Fiyat, Büyük Marj

Gerek nihai müşterilerimizin gerekse bayilerimizin mutluluğu için en önemli meselelerden birinin «fiyat-kalite» dengesini tutturmamız olduğunu biliyoruz. Ve biz bugün üretici firma olmanın gücüyle en lezzetli ve hakiki döneri bayilerimize sektördeki en ucuz fiyattan veriyoruz: bu tutumumuz, gelecekteki tavrımızın da garantisi: Her zaman en düşük fiyatı yakalayamasak da bayilerimize verdiğimiz döner fiyatlarında her daim rekabetçi olacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca menüleri de en düşük fiyattan belirlemiyor ama hayli ekonomik bir fiyattan satışa sunuyoruz. Bu sayede alış ve satışlarınız arasında zincir restoranların hepsinin bıraktığı brüt satış marjlarından daha büyük bir marj kalıyor.

Evet, işte bu sayede brüt satışlardaki kâr marjınız yükseliyor ve ortak başarımızın sürdürülebilir olmasına büyük bir adım atıyoruz. Bizimle çalışırsanız hem sürümden kazanıyorsunuz hem de piyasadaki kâr marjlarının üstünde bir kâr marjı elde ediyorsunuz. Biz, Şahane markasının geleceğini bayilerimizin mutluluğunda görüyor, onların gönüllerini de ceplerini hoş tutmayı istiyoruz.

Nihai müşterimize gelince de onlara şunu söylüyoruz, fiyatlarımızı hakiki dönerlerin fiyatlarıyla kıyaslayın, ne kadar çok tasarruf ettiğinizi göreceksiniz.

Etkili Bir İnsan Kaynakları Politikamız Var

İnsan kaynaklarını politikası kurum kültürünün en temel belirleyicilerinden biridir. Yüksek müşteri hizmetleri standartlarıyla hareket eden markamızın kadrolarını oluşturmak için profesyonel bir seçme ve yerleştirme süreci uyguluyor, ayrıca bünyemize kattığımız personellerimizi mesleki eğitimlerden geçiyoruz. Bu eğitimlerin omurgasını mesleki eğitimler, hijyen eğitimleri ve müşteri hizmetleri eğitimleri oluşturuyor. Bu konuda daha detaylı bilgi için lütfen insan kaynakları sayfamızı tıklayınız.

Güçlü Marka Sadık Müşteriler Demektir

Büyük bir marka olmak istiyorsanız, güçlü bir konumlandırmaya ihtiyacınız vardır çünkü müşterinizden yüksek sadakat bekliyorsanız, her şeyden önce siz markanıza sadık olmalısınız!

Elbette her yeni markanın ilk hedefi potansiyel müşterisinin dikkatini çekecek bir strateji oluşturmaktır. Müşterinin ilgisini üzerinize çekmek isteyen bütün markalar bunun yolunun bütünlüklü ve eş güdümlü bir marka yönetiminden geçtiğini bilir.

Biz de bunun için restoran atmosferinin dizaynından sosyal medya hesaplarının işletilmesine, kurumsal dokümanlardan vereceğimiz reklamlara kadar hepsini ayrılmaz bir bütün olarak görüyor, marka konumlandırma çalışmalarımızda profesyonellerle çalışıyoruz.