İLETİŞİM

Sıkça Sorulan Sorular

Restoran yeri seçiminde sizinle birlikte çalışıyor, bu zorlu kararda sizi yalnız bırakmıyoruz. Gerek restoran yerinin ticari potansiyelinde gerekse kiralarla ilgili hususlarda sizlere düşüncelerimizi aktarıyor, danışmanlık veriyoruz. Keşif ve fizibilite çalışmaları için ücret almıyoruz.

Ulusal ve yerel tanıtımlar yoluyla sizi sürekli olarak destekliyor, bulunduğunuz bölgedeki müşterilere ulaşmanız için size pazarlama önerileri sunuyor, kampanyalar geliştiriyoruz.

Franchise sözleşmelerimizi 5 yıllık olarak düzenliyoruz.

Müşteri hizmetleri birimimiz sayesinde gelen çağrı ve mailler yoluyla nihai müşterimizin görüş, öneri ve değerlendirmelerini takip ediyor, onların istek ve taleplerini hızla değerlendiriyoruz. Müşterilerimize hızla ve özenle yanıt veriyor, elde ettiğimiz geribildirimleri franchise noktalarımızla da paylaşıyoruz.

Tamsos Döner için en az 50m2, 5m cephe genişliğine sahip köşe ya da ana cadde ile kesişen ara cadde lokasyonlar tercihimizde önceliklidir.

Franchise restoranlarımızın kurulumu anlaşmalı mimari gruplar tarafından yapılmaktadır. Ortalama 100 m2 karelik bir dükkanın konsept maliyeti yaklaşık olarak 450 - 500 bin TL civarındadır. 

Biz ana ve yan ürünleri sizlere tedarik ediyor, herhangi bir nakliye bedeli almıyoruz.

Franchise noktalarımızın personel seçimlerinde sizlere destek veriyor ve süreç içinde onları temel mesleki eğitimlerden geçirip saha ekibiyle destekliyoruz. 

Bu restoranınızı nasıl işlettiğinize bağlı olarak değişiklik gösterse de yatırımınızı en fazla 24  aylık bir sürede çıkarabileceğinizi öngörüyoruz. Bu süre kesinlik içermeyen tahmini bir süredir. 

franchise